Garanti İplik

Ticari Yapı

Pazarlama

Tüm çalışanlarımızın sahip olduğu ekip ruhu, yüksek motivasyon ve kalite bilinci ile dünyanın dört biryanındaki müşterilere hizmet vermekteyiz. Firmamız için pazarlama yalnızca satış demek değildir.

Detaylı Bilgi

Satın Alma Politikamız

Teknolojik gelişmelerin hız kazanması, dünya pazarlarının yakınlaşması, rekabet koşullarının artması günümüzde satın alma fonksiyonunun önemini sürekli olarak arttırmaktadır.

Detaylı Bilgi

Sipariş Alım Politikamız

Herhangi bir ürünü değil, belirli bir markanın ürününü satın almayı benimsemiş olan müşterilerimiz; doğrudan ve açık iletişim ile konusunda uzmanlaşmış ve işletme ile senkronize olmuş satış uzmanları ekibi ile çalışmayı tercih etmektedirler.

Detaylı Bilgi

Mal Teslim Şekli ve Şartlarımız

Ürünlerimizin sevki Tekirdağ-Çorlu’daki fabrikamızdan İstanbul’a yapılmaktadır. İpliklerimiz net kg esasına dayalıdır, satın alınan ürünün ambalaj darası ve yardımcı malzemeler satış kilogramına dâhil değildir.

Detaylı Bilgi

Satış ve Fiyat Politikamız

Garanti İplik A.Ş. üretimde kalite, çevreye ve insana verdiği değer ve katkı ile ülkemizin en seçkin melanj iplik üretim tesislerinden birisidir.

DETAYLI Bilgi

İhracat

İhracat Bölümü olarak temel felsefemiz; melanj iplik alanında fark yaratan ürünlerimizi yurtdışındaki müşterilerimize Garanti İplik güvencesi ve kalitesi ile son derece hızlı bir şekilde ulaştırmaktır.

Detaylı Bilgi
;